Turkosan Kurumsal

KURUMSAL

Turkosan ailesi olarak bizleri daha yakından tanıyabilmek için firmamızın hakkındaki açıklamaya göz atabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

Enerji sektöründe belirleyici rol üslenme ve saygın bir yer edinme arzusunu kendisine ilke olarak kabul eden TURKOSAN, ileri düzeyde bilgi birikimi, iş disiplini ve deneyimli kadrosuyla dalında kısa sürede kendine yer bulmuştur. Teknik personel niteliğini her zaman yüksek tutmayı, yaptığı işe saygıyı öncelikli hedef olarak belirleyen kişilerle çalışmayı her şeyin üstünde tutan firmamız, bu sayede iş kalitesini artırmış ve adından bu şekilde söz edilmesini amaçlamıştır.Kuruluş ilke ve amaçlarına uygun olarak, enerji sektöründe kendine hedefler belirleyen TURKOSAN, amaçlarına ulaşmak üzere hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemeye devam edecektir.

MİSYONUMUZ

Kurum kültürümüz ve şirket politikalarımız doğrultusunda, faaliyet alanımızda en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak ve ülkemiz için değer yaratan bir kurum olmaktır.

VİZYONUMUZ

Faaliyet alanımızda sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sürekli kendini geliştirmeyi ve yenilemeyi gündeminde tutan TURKOSAN; tüm faaliyetlerinde şirket politikaları doğrultusunda hareket etmeykalite politikasıi ilke edinmiştir. TURKOSAN; Müşteri odaklı, Zamanında ve kaliteli hizmet veren, Esnek, duyarlı, etik, Pozitif düşünen ve öngörülü bir kurumdur.